Aktuální výsledky Sportky po telefonu

Tento způsob zjišťování vylosovaných čísel Sportky není příliš běžný, ale i toto je alternativa, jak zjistit, jaká čísla byla tažena. Stačí zavolat na telefonickou infolinku 266 12 11 55 a dozvíme se aktuální výsledky Sportky a ostatních loterií společnosti Sazka.

Servis24 přihlášení na účet lze provést i na Samsung Galaxy 5.

Kdo si může Sportku vsadit a jaká je minimální částka?

Stejně jako u jiných loterií a hazardních her, tak i u Sportky platí jediné omezení a tím je věk sázejícího – abychom si mohli Sportku vsadit, musí nám být minimálně 18 let. Cena za jeden sloupeček Sportky momentálně činí 16 Kč a na jednom tiketu lze vyplnit až deset těchto sloupců. Pokud tedy budeme chtít vyplnit tiket celý a to včetně Šance, zaplatíme za něj 170 Kč. Výhodou je, že na jednom tiketu si můžeme zvolit i více losování dopředu, takže nemusíme chodit na pobočku tak často.

Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Vše o Servis24 přihlášení na účet naleznete na našem webu.

Aktuální stav Jackpotu Sportky

Součástí výher ve Sportce bývá také tzv. Jackpot – o co se jedná? Jde o to, že pokud v některém losování nepadne hlavní výhra v prvním pořadí, tato nevyčerpaná částka se pak přesouvá do dalšího slosování a možná výhra je tak mnohem vyšší. V letošním roce dokonce došlo k absolutnímu rekordu, kdy výše Superjackpotu Sportky s prémií přesáhla hranici 300 000 000 Kč. Na druhou stranu, pravděpodobnost, že by tuto výhru někdo získal, je opravdu mizivá, jedná se o šanci přibližně jedna ku sedmdesáti milionům.

Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL. Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet.

Sportka na sociálních sítích

V dnešní době už je naprostou samozřejmostí, že každá větší firma má svoje profily i na sociálních sítích, především pak na Facebooku. Jinak tomu není ani u společnosti Sazka, která má na na Facebooku svou stránku, na které se můžeme dozvědět nejaktuálnější informace o jejích loteriích včetně Sportky. Pravidelně se zde objevují například informace o aktuální výši Jackpotu, o mimořádných losováních a další zajímavosti. Svůj profil má Sazka i na YouTube.com, kde najdeme záznamy losování Sportky, reklamní spoty a jiná zajímavá videa.

Zajímavosti z historie Sportky

Prvním dnem kdy se začala Sportka hrát byl 22.duben 1957. Nejčastěji tipovanou kombinací čísel je 1, 2, 3, 4, 5 a 6. Zatím tato kombinace ale nikdy nebyla vylosována, stejně tak jako druhá nejčastěji tipovaná kombinace 7, 14, 21, 28, 35 a 42. Zajímavé je také to, že přibližně polovina tiketů, které si lidé podávají jsou náhodné tipy. Nejvyšší výhra pro jednotlivce, která kdy ve Sportce padla bylo 112 931 592 Kč a bylo to v roce 2003. Za celou dobu, co se losuje Sportka, byla pouze jediná šestice čísel vylosována dvakrát – byla to čísla 5, 14, 27, 31, 46 a 47 a poprvé to bylo v roce 1980 a podruhé v roce 2009.

Aktuální výsledky ostatních loterií od Sazky

Sportka sice patří mezi nejpopulárnější a nejsázenější loterijní hry v Česku, ale velmi oblíbené jsou i jiné hry od společnosti Sazka. Asi nejznámější z nich je hra Šťastných 10, která se losuje každý den a sázející v ní tipují jedno až 10 čísel z 80. Denně se pak v této hře losuje dvacet čísel. I výsledky Šťastných 10 můžeme sledovat na televizních obrazovkách a to opět na prvním programu veřejnoprávní České televize. Ta vysílá losování aktuálních výsledků hry Šťastných 10 a Šance milion na programu ČT1 a to každý den večer, vždy v jiném čase, ale většinou je to kolem 22.hodiny. Dalším loterijním pořadem od společnosti Sazka, který Česká televize na svém prvním programu pravidelně vysílá je loterie Euromiliony. Losování jejích aktuálních výsledků je na ČT1 vždy v úterý a sobotu večer, těsně před dvacátou hodinou po skončení zpravodajského bloku. Jednou z novějších a zatím ne tolik známých loterií je hra Kasička. Tato hra, která vznikla v roce 2012, se losuje dvakrát denně, vždy odpoledne a večer. I zde se dají vyhrát velmi zajímavé výhry a základní vklad činí 20 Kč.

Kurzové sázky

Společnost Sazka je známá především díky svým loteriím jako je Sportka nebo Šťastných 10, ale kromě nich také už mnoho let provozuje i kurzové sázky. Na internetu je najdeme na samostatné adrese www.sazkabet.cz. Na rozdíl od loterií, kde je Sazka na českém trhu absolutním lídrem, u kurzových sázek se jí už tolik nedaří a lidé dávají přednost spíše sázkovým kancelářím jako je Tipsport nebo Fortuna. I u Sazky se ale dá sázet nejen klasicky na sběrnách, ale i prostřednictvím internetu – stačí se zaregistrovat do Sazka Klubu a začít využívat jeho výhody. Stejně jako u konkurentů, tak ani Sazka neúčtuje u internetových sázek žádné manipulační poplatky a kromě běžných kurzových sázek nabízí také velmi atraktivní live sázky.

Aktuální výsledky loterií jiných společností

Společnost Sazka je sice v oblasti loterijních her na českém trhu absolutním lídrem, ale zajímavé loterie s pěknými výhrami provozují i některé jiné sázkové kanceláře – Tipsport, Fortuna nebo Chance. V případě Tipsportu se jedná o loterii a názvem Tipšestka, kde sázející tipují šest čísel z 36. Tipšestka se – stejně jako Sportka – losuje dvakrát týdně a to vždy ve čtvrtek a v neděli. Výsledky si pak sázející mohou najít např. na webových stránkách Tipšestky, na kterých najdou i přehlednou tabulku všech výher, výherní listinu a další důležité informace. Hned několik loterií pak provozuje společnost Fortuna. Vsadit si u ní můžete na hry Loto, Superloto, Zlatých 11 nebo Fofr. I u těchto her naleznete kompletní výsledky losování na webových stránkách – sázková kancelář Fortuna má pro své loterie samostatnou internetovou stránku na adrese www.loteriefortuna.cz. Sázková kancelář Chance pak již řadu let provozuje vlastní hru Korunka, ve které podobně jako u Sportky je v osudí 49 čísel a z nich je vytaženo šest výherních. Na rozdíl od Sportky však u Korunky vyhráváte i když uhodnete pouze dvě nebo dokonce i jedno jediné číslo. Výsledky si pak můžete zjistit na stránkách www.korunka.eu nebo přímo na pobočkách. Novinkou je, že Korunku už si můžete kromě Chance vsadit i na všech pobočkách sázkové kanceláře Tipsport, který v loňském roce konkurenční Chanci koupil.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Sazka a mají pouze informativní charakter.


Doporučujeme:


Jízdní kola pro každého cyklistu. Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Twoo je jedna z nejnovějších seznamek.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!